Cvičná firma Animal Kingdom s. r. o.

Vítame Vás na našej internetovej stránke www.animalkingdom3.webnode.sk. Využite možnosť získať bližšie informácie o našom hoteli a aj niečo viac o nami poskytovaných službách.

Každodenný život prináša zvieratkám i ich majiteľom neustále nové situácie. Jednou z nich je i dovolenka a cestovanie. Pokiaľ zvieratko nepocestuje s Vami, môžete sa obrátiť na náš hotel. Kde sa o Vášho miláčika profesionálne a na vysokej úrovni  postaráme.

Osvedčilo sa nám, že k nám prídete predstaviť Vášho priateľa ešte pred samotnou dovolenkou, a zveríte nám ho na jednu noc. Vtedy zvieratko spozná našich ošetrovateľov a personál ako i  hotelový areál.

Pri lúčení s Vašim zvieratkom, buďte prosím kľudní a nemajte starosti. Pretože zvieratko rýchlo vycíti Vaše pocity. Takáto príprava významne zníži stres a starosť majiteľa, a je veľmi dobrá pre staršie, nekľudné a bojazlivé zvieratá.

U nás bude mať Vaše zvieratko dostatočné súkromie, miesto, kde bude môcť v kľude odpočívať. Čisté prostredie, slnečný výbeh , miesto pre pohyb, čerstvý vzduch, vodu, zdravé jedlo, zaistenú veterinárnu starostlivosť a možnosť profesionálnych procedúr (masáž, výcvik, kúpele, zábaly, manikúra, pedikúra, atď.).

Dostatok vyškoleného personálu nám umožňuje venovať sa každému zvieratku individuálne a v dostatočnej miere. Program dňa je prispôsobený pre každé zvieratko osobitne. Zohľadňujeme vek zvieratka, jeho temperament ,zdravotný stav a podmienky, ktoré má vytvorené u Vás doma.

 

 

Vyhľadávanie

Kontakt

Animal Kingdom s. r. o. Obchodná Akadémia
Veľka Okružná 32, Žilina